Yumi Lashes - Kirpik Bakımı

Yumi Lashes - Kirpik Bakımı Nedir?Yumi Lashes kirpik lifting değildir, profesyonel kirpik bakım işlemidir. Asıl amacımız sadece kıvrık kirpik oluşturmak değil, varolan kirpikleri beslemek ve güçlendirmektir.

Her çağdaş kadın minimum kozmetik ürünleri kullanarak ve günlük bakım prosedürlerine ihtiyaç duymadan hoş görünmek ister. Doğal, güzel ve uygun kirpiklerin hayali, yeni nesil Yumi Lashes teknolojisi ile gerçek oluyor!
Yumi Lashes, kirpik geliştirme güzellik dünyasının gerçek bir devrimidir. İsviçre'de üretilen ve artık bütün Avrupa ülkelerinde ün kazanan Yumi Lashes prosedürü şimdi de Türkiye kirpik hizmetleri piyasasına sunuldu. Yumi Lashes, sadece yetkili uzman tarafından gerçekleştirilen ve sonunda daha iri göz görünümü, kalınlaşmış, sıklaşmış kirpik ve kalkmış göz kapakları etkisi sağlayan, 5 adımdan oluşan bir prosedürdür. 

Yumi Lashes; pigment, protein, keratin ve multivitamin takviyeleriyle yapılan kirpik bakım işlemidir.

Yumi Lashes; kirpiklerinize 2 - 3 ay süre ile ideal uzunluk, keskin kıvrım ve gözle görülür keskin dolgunluk sağlar. Yumi Lashes işlemi, her zaman mükemmel görünmek isteyen kadınlar için yine bir kadın tarafından üretilmiştir.


Herkes çarpıcı bakışlar ve uzun kirpiklere sahip olmak ister. Yumi Lashes, kesinlikle zararsızdır ve geliştirilen en son kozmetik teknolojilerinin başarılı bir uyumudur. Avrupa ve Rus standartlarına uygundur ve güvenlik sertifikalarına sahiptir. Yumi Lashes teknolojisi bir İsviçre şirketi tarafından geliştirilmiştir. Şu anda dünyada bu prosedürün bir benzeri yoktur. Yumi Lashes "besleyici maddeleri" sayesinde kirpik yapısını güçlendirir! "İri göz görünümü" etkisi özel pigment dolgusu sayesinde gerçekleşiyor. İşlem sonrası kirpiklere özel ek bakım veya düzeltme gerekmiyor. Herhangi bir huzursuzluk hissetmiyorsunuz. Kirpiklerinize rimel sürebilirsiniz, korkusuzca makyaj yapabilir, makyajınızı temizleyebilirsiniz. 
 
Kirpikler yumuşak, düzgün, en önemlisi doğal görünümlü olacak! 

 

ONLINE RANDEVU

Kliniğimizdeki uygulamalar ve yapılan işlemler ile ilgili bilgi ön görüşme için ücretsiz randevu talep edebilirsiniz.
Adınız
Telefon Numarası
E-mail Adresi
Talep edilen uygulama