Mezoterapi

Yüz - El Mezoterapi Antiaging Tedavi
Yüz cildin altına hücre yenileyici, kombine vitaminler, dolaşım düzenleyeciler, protein yapı taşları, istenildiğinde dolgu maddelerden hazırlanan bir kombinasyon enjekte edilir, en çok cildi canlandırmak, sarkmaları bir dereceye kadar toparlamak, kırışıklıkları bir dereceye kadar açmak ve ilerde oluşacak olan etkileri azaltmak için yapılır ve cilde ferah ve parlak bir görüntü kazandırır. Ortalama 3-6 seans ilk aşamadakı 3 seans 10 günde bir ve sonradan ayda bir şeklinde uygulanır.

Sonuçları ne zaman görebilirim ?
Seanslar başladıktan 5 ila 7 seans sonra olumlu değişiklikleri görebilirsiniz. Yüz mezoterapisinde ilk seans sonrası 2-3 gün sonra yüz cildinde parlak bir ifade hissedilir. Saç mezoterapisinde ilk olumlu sonuçların görülmesi için 3 ay geçmesi gerekecektir.

Zayıflama, cilt gevşekliği, selülit, bölgesel incelme seansları 10 ile 15 seans arası alınmaktadır. Haftada 1 seans olmak üzere tedavi yapılmaktadır. Seans aralıkları minimum 5-7 gün olmaktadır. Daha iyi sonuçların alınması için özellikle kilosu olan vakaların iyi bir diyet ve egzersiz programına alınması şarttır.

Saç mezoterapisi, ilk ay haftada 1 seans, ikinci ay 10 günde 1 seans ve sonra ayda 1 olacak şekilde 10 ile 12 seans Yüz mezoterapisi, ilk ay haftada 1 seans, ikinci ay 10 günde 1 seans ve sonra ayda 1 olacak şekilde 10 ile 12 seans Spor sakatlık ve ağrı tedavileri haftada 1 olmak üzere 5-6 seans (klinik iyileşmeye bağlı) Tedaviden sonra kişinin günlük hayatını etkileyecek herhangi bir durum söz konusu olmaz. Bazen yapılan iğne yerlerinde küçük birkaç morarma noktası görülebilir böyle bir durum ortalama 5-7 gün içerisinde geçer.

Mezoterapi yöntemi 18-65 yaşındaki tüm kadın ve erkeklerde kullanılabilir tıbbi bir yöntemdir. Adet ve emzirme dönemlerinde uygulanabilir, gebelikte ise her hangi bir yan etkisi görülmemekle (saç, yüz mezoterapi..) birlikte tavsiye edilmez. Her mevsimde uygulanır, tabi kış ve ilk bahar yaza hazırlık açısından en uygun aylardır.

ONLINE RANDEVU

Kliniğimizdeki uygulamalar ve yapılan işlemler ile ilgili bilgi ön görüşme için ücretsiz randevu talep edebilirsiniz.
Adınız
Telefon Numarası
E-mail Adresi
Talep edilen uygulama